Kootud sildid ja embleemid

Kootud embleemide ja siltide tootmine

Kootud etiketid ja embleemid on logomärgised, mis on toodetud vastava kudumismasinaga.

Kasutades erinevaid materjale, saab luua etikette erinevate tekstuuridega.

Kootud etiketid on üldiselt toodetud vastavalt kliendi kujundusele. Kui kujundust veel ei ole, siis aitame kliendil koostöös enda kujundaja ning tehnoloogiga luua esmase visandi, mis kooskõlastatakse kliendiga. Sobivuse korral saame alustada tootmisprotsessi.

Pakume kootud etikettidele vastavalt vajadusele kuumtükeldust või ultrahelilõikust ning soovi korral ka kuni kahekordset voltimisteenust. Embleemide puhul pakume laserlõikust. Kootud etikette kasutatakse põhiliselt erinevatel tekstiiltoodetel nagu rõivad, kotid, kodutekstiil, käsitöötooted jms.

Etikette on võimalik lisada ka jalatsitele, mööbliesemetele ja muudele toodetele, kuhu oleks tarvis lisada kliendi logo või suurus.

Materjalidest on kasutusel polüester ning puuvill. Võimalikud mõõdud on 10 mm – 80 mm. Töötlustest on võimalik pakkuda vastavalt vajadusele tükeldamist, ultrahelilõikust, laserlõikust ning kuni kahekordset voltimist.

Toodame 100% oma toodetest ise

Lai materjalide valik

Oleme tarnijate ning materjalide valikul väga nõudlikud. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid toormaterjale, mis omavad Öko-Tex Standard 100 sertifikaate. Materjalide kvaliteet mõjutab otseselt meie toodangu kvaliteeti ning sellest tulenevalt ei ole meil võimalik siinkohal mööndusi teha.

Meie materjalivalikus on polüester, polüamiid, polüpropüleen, tulekindel meta-aramiid, puuvill, linane, villane, erinevad kumminiidid ning metalliklõngad. Vastavalt tootele ning toote kasutusvaldkonnale soovitame kliendile sobivaima materjali. Kõikidele materjalidele on olemas piisav värvivalik, et pakkuda igale kliendile sobilik toon.

Tööstuslike paelade ja nööride tootearendus

Võimalikud järeltöötlused

Ultrahelilõikus

Ultraheli lõikus tagab etikettide täielikult pehmed ääred, mis ei ärrita nahka. Vajalik aluspesu ja lasteriiete etikettide puhul.

Laserlõikus

Laserlõikus võimaldab lõigata erikujulisi embleeme ning etikette.

Tükeldamine

Tükeldamine võimaldab lõigata etiketid õigetesse mõõtudesse.

Voltimine

Meie voltimismasin võimaldab etikette voltida kuni kahekordselt.

Oleme uue toote arendamisel abiks

Koostöös enda tehnoloogidega, tootmisjuhtidega ning kujundajaga suudame arendada tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ning ka kõige keerulisematele nõudmistele. Saame pakkuda tooteid, mis vajavad nii trükkimist, tükeldamist, eritöötlusi (veehülgavus, vahatamine, leegikindlus), laserlõikust kui ka õmblusteenust.

Oleme valmis aitama enda kliente toote arendusega ideest kuni lõpptooteni!

Mõtleme kaasa tootearenduses

Kliendilood

Etikettide tootmine

Meie klient soovis oma erinevatele tekstiilist toodetele lisada ka logo, mis oleks toote küljes etiketina.

Värvidest ja mõõtudest oli olemas selge nägemus, mis aitas meil kiiremini parim materjal ja meetod välja valida.

Kliendi enda tagasiside meie tööle:

Etiketid jöudsid ilusti kohale – ja oleme väga väga rahul! Need on täpselt sellised nagu kõige alguses unistasime ning tekimeister hakkab nendega rõõmuga oma tooteid kaunistama! 🙂

Suur suur tänu teile nii väga mõnusa asjaajamise ja suhtlemise, kiire toimetamise kui ka superkiire tarne eest! Mul on väga hea meel, et tean edaspidi kindlalt, kust analoogseid asju edaspidi vajadusel tellida!