Kandipaelad

Kandipaelade tootmine

Haine pakub nii heegelkootud, kootud kui ka punutud sisunööri ja õmblusvaruga õmmeldud nöörkandipaelu. Kandipaelte põhiline kasutusvaldkond on kodutekstiili tootmine, mööblitööstus ning rõivaste õmblus. Kandipaela laiuse, paksuse, sisunööri läbimõõdu ning õmblusvaru laiuse saab klient valida vastavalt enda vajadusele meie olemasolevast tootevalikust. Kui meie tootevalikus sobivat toodet ei leidu, siis aitame arendada uue toote vastavalt kliendi nõuetele.

Materjalidest on valikus sünteetilised ja naturaalsed materjalid ning erinevad lõigatud kangad. Võimalik kandipaelte laiuste vahemik on heegelkootud paeltel 5 mm- 70 mm ning kootud paeltel 4 mm – 100 mm. Töötlustest saame pakkuda tükeldust, õmblust, impregneerimist, vetthülgavuse ning leegikindluse töötlust.

Toodame 100% oma toodetest ise

Lai materjalide valik

Oleme tarnijate ning materjalide valikul väga nõudlikud. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid toormaterjale, mis omavad Öko-Tex Standard 100 sertifikaate. Materjalide kvaliteet mõjutab otseselt meie toodangu kvaliteeti ning sellest tulenevalt ei ole meil võimalik siinkohal mööndusi teha.

Meie materjalivalikus on polüester, polüamiid, polüpropüleen, tulekindel meta-aramiid, puuvill, linane, villane, erinevad kumminiidid ning metalliklõngad. Vastavalt tootele ning toote kasutusvaldkonnale soovitame kliendile sobivaima materjali. Kõikidele materjalidele on olemas piisav värvivalik, et pakkuda igale kliendile sobilik toon.

Tööstuslike paelade ja nööride tootearendus

Võimalikud järeltöötlused

Tükeldamine

Tükeldamine võimaldab lõigata paela kindlasse pikkusesse, tänu millele saab klient toote kätte tükeldatud ning pakendatult

Õmblus

Õmblusteenusena saame pakkuda kandipaela nöörkandiks õmblemist või lisatarvikute juurde lisamist.

Vetthülgavus

Vetthülgavuse töötluse tegemine tagab toote mittemärgumise.

Tulekindlus

Vastavalt toote kasutusvaldkonnale vajatakse tooteid, mis ei süttiks leegiga põlema. Leegikindluse töötlus aitab saavutada soovitud tulemuse.

Impregneerimine

Impregneerimise tagajärjel muutub pael jäigemaks ning ei ole enam pehmes olekus.

Oleme uue toote arendamisel abiks

Koostöös enda tehnoloogidega, tootmisjuhtidega ning kujundajaga suudame arendada tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ning ka kõige keerulisematele nõudmistele. Saame pakkuda tooteid, mis vajavad nii trükkimist, tükeldamist, eritöötlusi (veehülgavus, vahatamine, leegikindlus), laserlõikust kui ka õmblusteenust.

Oleme valmis aitama enda kliente toote arendusega ideest kuni lõpptooteni!

Mõtleme kaasa tootearenduses

Kliendilood

Etikettide tootmine

Meie klient soovis oma erinevatele tekstiilist toodetele lisada ka logo, mis oleks toote küljes etiketina.

Värvidest ja mõõtudest oli olemas selge nägemus, mis aitas meil kiiremini parim materjal ja meetod välja valida.

Kliendi enda tagasiside meie tööle:

Etiketid jöudsid ilusti kohale – ja oleme väga väga rahul! Need on täpselt sellised nagu kõige alguses unistasime ning tekimeister hakkab nendega rõõmuga oma tooteid kaunistama! 🙂

Suur suur tänu teile nii väga mõnusa asjaajamise ja suhtlemise, kiire toimetamise kui ka superkiire tarne eest! Mul on väga hea meel, et tean edaspidi kindlalt, kust analoogseid asju edaspidi vajadusel tellida!