Punutud paelad

Toodame punutud saapapaelu, kumme ja nööre, mida saab kasutada erinevates valdkondades. Meie tooteid tarbivad peamiselt tekstiili-, jalatsi- ja mööblitööstused.

Punutud paelad on saadaval nii lapiku kui ka ümara variandina ning neid on võimalik toota erinevates värvides ja laiustes. Materjalidest on valikus nii sünteetilised kui ka naturaalsed materjalid.

Pakume lisaks erinevaid töötlusi nagu näiteks vetthülgavus, et tooteid saaks mugavamalt kasutada välitingimustes või leegikindlus toodetele, kus on vaja jälgida tuleohutust. Et muuta enda toode erilisemaks, saame lisada saapapaeltele logoga plastikotsad või pakendada tooted eripakendisse.

  • 100% kodumaine toodang
  • üle 25 000 000 m toodangu aastast
  • üle 50 spetsialisti

Otsastatud paelad

Otsastatud paelad on klassikalised saapapaelad.

Lisaks jalatsitööstusele vajatakse otsastatud paelu ka näiteks rõivaste õmbluses kapuutsi-, dressipükste paelana või kingikottide sangadena.

Otsastada on võimalik nii ümaraid, lapikuid kui ka kootud paelu.

Otsastamise käigus tükeldatakse paelad soovitud pikkusesse ning soovi korral on võimalik paelad pakendada kliendi logoga erikarpidesse.

sinine valge punutud pael

Punutud kummid

Meie punumisosakonnas toodetakse nii ümaraid kui ka lapikuid punutud kumme.

Punutud kummide olulisi parameetreid nagu näiteks venivus, laius, paksus ja värv on võimalik muuta vastavalt kliendi soovile.

Meie tehnoloogid on valmis arendama täiesti uue toote vastavalt esitatud nõudmistele.

Punutud kummide põhiline kasutusvaldkond on rõivatse ja kodutekstiilide õmblus.

punane kollane punutud pael

Punutud paelad ja nöörid

Haine valikus on nii ümarad punutud nöörid kui ka lapikud punutud paelad.

Suuremas osas kasutatakse punutud paelu ja nööre jalatsitootmises ning rõivaste õmbluses, keedripaelu aga põhiliselt mööblitööstuses.

Saapapaelad otsastatakse vajalikus pikkuses ära, keedripaelad ning lapikud paelad tükeldatakse vastavalt soovile samuti kindlasse pikkusesse, et kliendil oleks mugavam neid enda tootmises kasutada ning optimeerida enda tootmisressursse.

Kui kindlad pikkused ei ole nõutud, siis müüme nööre ja paelu tavapäraselt poolidele pakendatult.

sinumustvalge punutud pael