Paelte trükkimine

Digitrükk rihmale

Meie juures on võimalik teostada erinevaid trükiteenuseid. Vastavalt tootele ning soovitud lõpptulemusele pakume välja parima paelte trükkimise meetodi. Võimalik on teostada ülekandesublimatsiooni- ja siiditrükki, digitaalset otsetrükki ning klietransfeeride trükki. Kasutame erinevaid trükivärve nagu näiteks veebaasil värvid, silikoon ning plastisol. Kõik tooted vastavad Öko-Tex Standard 100 nõuetele. Meie kujundaja aitab vajadusel kujunduse ettevalmistuse ning loomisega. Trükitud paeltele on võimalik pakkuda ka erinevaid järeltöötlusi ning eripakendust.

Sublimatsioonitrükk – kujundus kantakse esmalt trükipaberile. Seejärel trükitakse kujundus kõrgel kuumusel trükipaberilt polüestermaterjalile. Tulemus on kauakestev ning ei kulu maha. Mõistlik kasutada eelkõige väiksemate koguste, atlassatiini ning kummipaelte trükkimise puhul. Ei võimalda trükkimist naturaalsele materjalile. Trükkimiseks kasutame sublimatsioonivärve.

Siiditrükk – kujundus trükitakse aluspaelale läbi raamile pinguldatud võrgu. Värvilise tulemuse saavutamiseks tuleb kasutada iga värvi kohta erinevat raami. Maksimaalne värvide arv on 4. Siiditrükk võimaldab trükkida lisaks pinnapealsele trükile ka näiteks reljeefseid kujutisi. Oluline eelis teiste nimetatud trükimeetoditega on see, et võimaldab trükkida erinevatele materjalidele sealhulgas puuvill, polüester, polüamiid, siid ja vill. Trükivärvidest on kasutusel silikoon, plastisol ning veesisaldusega värvid.

Digitrükk – vajalik on esmalt ette valmistada kujundusfail. Digitrükk võimaldab trükkida väga detailiderohkeid ning keerulisi kujutisi. Värvivalikule piiranguid ei ole. Tint pritsitakse paela peale, trükipea paelaga kokku ei puutu. Toode peab pärast kuivama infrapunaahjus, mis tagab hiljem värvi hõõrdekindluse. Saab trükkida vaid sünteetilisi materjale (polüester, polüamiid). Ei võimalda trükkimist naturaalsele materjalile.

Toodame 100% oma toodetest ise

Võimalikud järeltöötlused

Laserlõikus

Erikujude väljalõikamiseks (trapetsikuju, embleemid), augustamiseks ning tükeldamiseks kasutame laserlõikuse teenust.

Tükeldamine

Tükeldamine võimaldab lõigata paela kindlasse pikkusesse, tänu millele saab klient toote kätte tükeldatud ning pakendatult.

Vetthülgavus

Vetthülgavuse töötlus tagab paelte mittemärgumise.

Leegikindlus

Vastavalt toote kasutusvaldkonnale vajatakse tooteid, mis ei süttiks leegiga põlema. Leegikindluse töötlus aitab saavutada soovitud tulemuse.

Oleme uue toote arendamisel abiks

Koostöös enda tehnoloogidega, tootmisjuhtidega ning kujundajaga suudame arendada tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ning ka kõige keerulisematele nõudmistele. Saame pakkuda tooteid, mis vajavad nii trükkimist, tükeldamist, eritöötlusi (veehülgavus, vahatamine, leegikindlus), laserlõikust kui ka õmblusteenust.

Oleme valmis aitama enda kliente toote arendusega ideest kuni lõpptooteni!

Mõtleme kaasa tootearenduses

Kliendilood

Etikettide tootmine

Meie klient soovis oma erinevatele tekstiilist toodetele lisada ka logo, mis oleks toote küljes etiketina.

Värvidest ja mõõtudest oli olemas selge nägemus, mis aitas meil kiiremini parim materjal ja meetod välja valida.

Kliendi enda tagasiside meie tööle:

Etiketid jöudsid ilusti kohale – ja oleme väga väga rahul! Need on täpselt sellised nagu kõige alguses unistasime ning tekimeister hakkab nendega rõõmuga oma tooteid kaunistama! 🙂

Suur suur tänu teile nii väga mõnusa asjaajamise ja suhtlemise, kiire toimetamise kui ka superkiire tarne eest! Mul on väga hea meel, et tean edaspidi kindlalt, kust analoogseid asju edaspidi vajadusel tellida!