Eritellimustööd

Järjest enam soovivad kliendid kasutada eristuvaid tooteid enda logo või brändi esiletoomise näol. Samuti tihti vajadus toodete järele, mis vastavad kliendi poolt esitatud erilistele nõuetele, kuid meie tootevalikus täpselt sellist toodet veel ei leidu. Sellisel juhul aitavad meie tehnoloogid luua sobiliku toote. Pakume võimalust logo või muster paelte sisse kududa, peale trükkida ning juurde lisada kliendi logoga detailid, tarvikud, otsakiled või pakendid.

Haine pakub võimalust teostada erinevatele toodetele lisatöötlusi ning õmblusteenust. Vastavalt paelte kasutusvaldkonnale nõutakse, et tooted oleksid näiteks vetthülgavad, leegikindlad, kindlasse pikkusesse ära tükeldatud, ringideks või nöörkandiks õmmeldud. Pakume lisavõimalusena vajalike tarvikute hankimise, et need ise toodetele külge lisada. Samuti pakume eripakenduse teenust, kui kliendil on vajadus pakendada enda tooted eripakendisse.

Õmblemine

Haine pakub klientidele vastavalt erisoovidele õmblusteenust, et lihtsustada kliendi lõpptoote valmimise protsessi.

On võimalik õmmelda näiteks nöörkanti, kummiringe või erinevaid tekstiilist detaile, millele on vaja juurde lisada lisatarvikuid.

Vastavalt kliendiga kokkuleppele saame tarnida vajalikud tarvikud ise.

Eritöötlus

Pakume toodetele erinevaid töötlusi, mis on vajalikud vastavalt toodete kasutusvaldkonnale ning lõpptootele.

Paljud tooted, mida kasutatakse militaar- ja kaitsevaldkonnas, peavad vastama väga rangetele kriteeriumitele, et kaitsta maksimaalselt vormi või varustuse kandjat ning tagada tema ohutus.

Tooted ei tohi vett imada, põlema süttida ega olla nähtavad öövaatluskaameratega.

Laserlõikus

Laserlõikusmasinaga on võimalik sünteetilisest materjalist toodetele teostada erikujulist lõikust.

Näiteks erinevad embleemid, nurgaetiketid, satiinist pesuetiketid.

Samuti on võimalik teostada toote augustamist ning samaaegselt nii augustamist kui ka tükeldamist.

Teostame töid vastavalt kliendi soovile.