Ripspaelad

Ripspaelad ja nende tootmine

Ripspaelad on tiheda sidususega kootud paelad. Ripspaelte põhiline kasutusvaldkond on rõivaste õmblus (riputustripp), kuid ripspaelad leiavad kasutust ka muudes valdkondades õmmeldud või lisatud detailidena. Paela on võimalik kududa nii ühevärviliselt kui ka mitmevärviliselt. Väga populaarne on rahvusvärvides pael.

Tootmisel on võimalik kasutada sünteetilist ning naturaalset toormaterjali nagu näiteks polüester, polüamiid, polüpropüleen ning puuvillane. Võimalikud ripspaela laiused on 4-50 mm. Et aidata kliendil optimeerida enda tootmisele kuluvat ajaressurssi, pakume soovi korral kindlasse pikkusesse tükeldamise ning õmblemise teenust. Samuti on võimalik teostada impregneerimist, vetthülgavuse ning leegikindluse töötlust.

Toodame 100% oma toodetest ise

Lai materjalide valik

Oleme tarnijate ning materjalide valikul väga nõudlikud. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid toormaterjale, mis omavad Öko-Tex Standard 100 sertifikaate. Materjalide kvaliteet mõjutab otseselt meie toodangu kvaliteeti ning sellest tulenevalt ei ole meil võimalik siinkohal mööndusi teha.

Meie materjalivalikus on polüester, polüamiid, polüpropüleen, tulekindel meta-aramiid, puuvill, linane, villane, erinevad kumminiidid ning metalliklõngad. Vastavalt tootele ning toote kasutusvaldkonnale soovitame kliendile sobivaima materjali. Kõikidele materjalidele on olemas piisav värvivalik, et pakkuda igale kliendile sobilik toon.

Tööstuslike paelade ja nööride tootearendus

Võimalikud järeltöötlused

Tükeldamine

Tükeldamine võimaldab lõigata paela kindlasse pikkusesse, tänu millele saab klient toote kätte tükeldatud ning pakendatult.

Õmblus

Õmblusteenusena saame pakkuda ripspaela nöörkandiks õmblemist või lisatarvikute juurde lisamist.

Impregneerimine

Impregneerimise tagajärjel muutub pael jäigemaks ning ei ole enam pehmes olekus.

Vetthülgavus

Vetthülgavuse töötlus tagab paela mittemärgumise.

Leegikindlus

Vastavalt toote kasutusvaldkonnale vajatakse tooteid, mis ei süttiks leegiga põlema. Leegikindluse töötlus aitab saavutada soovitud tulemuse.

Oleme uue toote arendamisel abiks

Koostöös enda tehnoloogidega, tootmisjuhtidega ning kujundajaga suudame arendada tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ning ka kõige keerulisematele nõudmistele. Saame pakkuda tooteid, mis vajad nii trükkimist, tükeldamist, eritöötlusi (veehülgavus, vahatamine, leegikindlus), laserlõikust kui ka õmblusteenust.

Oleme valmis aitama enda kliente toote arendusega ideest kuni lõpptooteni!

Mõtleme kaasa tootearenduses

Kliendilood

Etikettide tootmine

Meie klient soovis oma erinevatele tekstiilist toodetele lisada ka logo, mis oleks toote küljes etiketina.

Värvidest ja mõõtudest oli olemas selge nägemus, mis aitas meil kiiremini parim materjal ja meetod välja valida.

Kliendi enda tagasiside meie tööle:

Etiketid jöudsid ilusti kohale – ja oleme väga väga rahul! Need on täpselt sellised nagu kõige alguses unistasime ning tekimeister hakkab nendega rõõmuga oma tooteid kaunistama! 🙂

Suur suur tänu teile nii väga mõnusa asjaajamise ja suhtlemise, kiire toimetamise kui ka superkiire tarne eest! Mul on väga hea meel, et tean edaspidi kindlalt, kust analoogseid asju edaspidi vajadusel tellida!