Punutud paelad ja nöörid

punutud pael

Haine valikus on nii ümarad punutud nöörid kui ka lapikud punutud paelad. Suuremas osas kasutatakse punutud paelu ja nööre jalatsitootmises ning rõivaste õmbluses, keedripaelu aga põhiliselt mööblitööstuses.

Saapapaelad otsastatakse vajalikus pikkuses ära, keedripaelad ning lapikud paelad tükeldatakse vastavalt soovile samuti kindlasse pikkusesse, et kliendil oleks mugavam neid enda tootmises kasutada ning optimeerida enda tootmisressursse. Kui kindlad pikkused ei ole nõutud, siis müüme nööre ja paelu tavapäraselt poolidele pakendatult.

Materjalidest on valikus sünteetilised ja naturaalsed materjalid nagu näiteks polüester, polüamiid, polüpropüleen, erinevad kumminiidid, puuvill, linane ja villane. Võimalik laiuse vahemik punutud lapikul paelal on 2,5 mm – 23 mm ning ümaral nööril 1 mm – 11 mm. Lisatöötlustest on võimalik teostada tükeldusteenust, otsastamist, vetthülgavuse ning leegikindluse teenust.

Toodame 100% oma toodetest ise

Lai materjalide valik

Oleme tarnijate ning materjalide valikul väga nõudlikud. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid toormaterjale, mis omavad Öko-Tex Standard 100 sertifikaate. Materjalide kvaliteet mõjutab otseselt meie toodangu kvaliteeti ning sellest tulenevalt ei ole meil võimalik siinkohal mööndusi teha.

Meie materjalivalikus on polüester, polüamiid, polüpropüleen, tulekindel meta-aramiid, puuvill, linane, villane, erinevad kumminiidid ning metalliklõngad. Vastavalt tootele ning toote kasutusvaldkonnale soovitame kliendile sobivaima materjali. Kõikidele materjalidele on olemas piisav värvivalik, et pakkuda igale kliendile sobilik toon.

Tööstuslike paelade ja nööride tootearendus

Võimalikud järeltöötlused

Tükeldamine

Tükeldamine võimaldab lõigata paela kindlasse pikkusesse, tänu millele saab klient toote kätte tükeldatud ning pakendatult.

Vetthülgavus

Vetthülgavuse töötlus tagab paelte mittemärgumise.

Leegikindlus

Vastavalt toote kasutusvaldkonnale vajatakse tooteid, mis ei süttiks leegiga põlema. Leegikindluse töötlus aitab saavutada soovitud tulemuse.

Otsastamine

Punutud paeltele on võimalik lisada läbipaistvaid või musti plastikotsi. On võimalus lisada ka kliendi logoga otsi.

Oleme uue toote arendamisel abiks

Koostöös enda tehnoloogidega, tootmisjuhtidega ning kujundajaga suudame arendada tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ning ka kõige keerulisematele nõudmistele. Saame pakkuda tooteid, mis vajavad nii trükkimist, tükeldamist, eritöötlusi (veehülgavus, vahatamine, leegikindlus), laserlõikust kui ka õmblusteenust.

Oleme valmis aitama enda kliente toote arendusega ideest kuni lõpptooteni!

Mõtleme kaasa tootearenduses

Kliendilood

Etikettide tootmine

Meie klient soovis oma erinevatele tekstiilist toodetele lisada ka logo, mis oleks toote küljes etiketina.

Värvidest ja mõõtudest oli olemas selge nägemus, mis aitas meil kiiremini parim materjal ja meetod välja valida.

Kliendi enda tagasiside meie tööle:

Etiketid jöudsid ilusti kohale – ja oleme väga väga rahul! Need on täpselt sellised nagu kõige alguses unistasime ning tekimeister hakkab nendega rõõmuga oma tooteid kaunistama! 🙂

Suur suur tänu teile nii väga mõnusa asjaajamise ja suhtlemise, kiire toimetamise kui ka superkiire tarne eest! Mul on väga hea meel, et tean edaspidi kindlalt, kust analoogseid asju edaspidi vajadusel tellida!