Eritöötlus

Pakume toodetele erinevaid töötlusi, mis on vajalikud vastavalt toodete kasutusvaldkonnale ning lõpptootele.

Paljud tooted, mida kasutatakse militaar- ja kaitsevaldkonnas, peavad vastama väga rangetele kriteeriumitele, et kaitsta maksimaalselt vormi või varustuse kandjat ning tagada tema ohutus. Tooted ei tohi vett imada, põlema süttida ega olla nähtavad öövaatluskaameratega.

Tihti peavad ka mööblitööstuses või rõivaste õmbluses kasutatavad tooted vastama mõnele eelnevalt nimetatud nõudele. Sellest tulenevalt pakume enda klientidele põhilisi nõutud töötlusi.

Impregneerimine- impregneerimise ehk tärgeldamise kaudu on võimalik anda toodetele jäigem tekstuur ning paelad ei ole enam pehmes olekus. Impregneerimine fikseerib paelte oleku.

Leegikindlus- kindla ainega töötlemisel saavutatakse toote leegikindlus, mis tähendab seda, et toote ei sütti leegiga põlema.

Vetthülgavus- spetsiaalse ainega töötlemisel saavutatakse toote või materjali mittemärgumine. Toode ei ima enam vett sisse.

NIRR- NIRR tähendab otsetõlkes lähiinfrapuna peegelduvus. Militaarvaldkonnas vajatakse tooteid, mis oleksid lähiinfrapuna peegelduvusega ehk siis öövaatluskaameraga ei ole konkreetne objekt taustast tuvastatav. Tulemusi mõõdame spektomeetriga.

Toodame 100% oma toodetest ise

Oleme uue toote arendamisel abiks

Koostöös enda tehnoloogidega, tootmisjuhtidega ning kujundajaga suudame arendada tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ning ka kõige keerulisematele nõudmistele. Saame pakkuda tooteid, mis vajavad nii trükkimist, tükeldamist, eritöötlusi (veehülgavus, vahatamine, leegikindlus), laserlõikust kui ka õmblusteenust.

Oleme valmis aitama enda kliente toote arendusega ideest kuni lõpptooteni!

Mõtleme kaasa tootearenduses

Kliendilood

Etikettide tootmine

Meie klient soovis oma erinevatele tekstiilist toodetele lisada ka logo, mis oleks toote küljes etiketina.

Värvidest ja mõõtudest oli olemas selge nägemus, mis aitas meil kiiremini parim materjal ja meetod välja valida.

Kliendi enda tagasiside meie tööle:

Etiketid jöudsid ilusti kohale – ja oleme väga väga rahul! Need on täpselt sellised nagu kõige alguses unistasime ning tekimeister hakkab nendega rõõmuga oma tooteid kaunistama! 🙂

Suur suur tänu teile nii väga mõnusa asjaajamise ja suhtlemise, kiire toimetamise kui ka superkiire tarne eest! Mul on väga hea meel, et tean edaspidi kindlalt, kust analoogseid asju edaspidi vajadusel tellida!