Dekoratiivpaelad

Dekoratiivpaelad

Sissekootud logoga või mustriga paelad täidavad eelkõige dekoratiivset eesmärki. Nimetatud paelu kasutatakse põhitoote kaunistamiseks, logo ja brändi esiletoomiseks ning enda toodetega eristumiseks teiste sarnaste seas. Dekoratiivpaeltele on olemas lai valik, kuid kuna igal ettevõttel on erinev logo ning soov teiste seas silma paista, siis valmistame neid paelu põhiliselt vastavalt kliendi soovile. Oleme abiks nii kujundusliku kui ka tehnilise poolega. Omavahelise koostöö tulemusena saavutame lõpptoote, mis vastab kliendi ootustele.

Materjalidest on võimalik kasutada sünteetilisi ja naturaalseid materjale nagu näiteks polüester, polüamiid, puuvillane ja villane materjal. Erilist sädet aitavad lisada metallikniidid. Logo ning mustri puhul aitab meie kujundaja koostöös tehnoloogiga luua kujunduse, et kliendil oleks võimalik eelnevalt näha lõpptulemust. Võimalik dekoratiivpaelte laiuste vahemik on 10 mm – 50 mm. Saame pakkuda tükeldamise ja õmblemise teenust ning samuti ka impregneerimist, leegikindluse ja vetthülgavuse töötlust.

Toodame 100% oma toodetest ise

Lai materjalide valik

Oleme tarnijate ning materjalide valikul väga nõudlikud. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid toormaterjale, mis omavad Öko-Tex Standard 100 sertifikaate. Materjalide kvaliteet mõjutab otseselt meie toodangu kvaliteeti ning sellest tulenevalt ei ole meil võimalik siinkohal mööndusi teha.

Meie materjalivalikus on polüester, polüamiid, polüpropüleen, tulekindel meta-aramiid, puuvill, linane, villane, erinevad kumminiidid ning metalliklõngad. Vastavalt tootele ning toote kasutusvaldkonnale soovitame kliendile sobivaima materjali. Kõikidele materjalidele on olemas piisav värvivalik, et pakkuda igale kliendile sobilik toon.

Tööstuslike paelade ja nööride tootearendus

Võimalikud järeltöötlused

Tükeldamine

Tükeldamine võimaldab lõigata paela kindlasse pikkusesse, tänu millele saab klient toote kätte tükeldatud ning pakendatult.

Õmblus

Õmblusteenusena saame pakkuda paelte nöörkandiks õmblemist või lisatarvikute juurde lisamist.

Vetthülgavus

Vetthülgavuse töötlus tagab toodete mittemärgumise.

Leegikindlus

Vastavalt toote kasutusvaldkonnale vajatakse tooteid, mis ei süttiks leegiga põlema. Leegikindluse töötlus aitab saavutada soovitud tulemuse.

Impregneerimine

Impregneerimise tagajärjel muutub pael jäigemaks ning ei ole enam pehmes olekus.

Oleme uue toote arendamisel abiks

Koostöös enda tehnoloogidega, tootmisjuhtidega ning kujundajaga suudame arendada tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ning ka kõige keerulisematele nõudmistele. Saame pakkuda tooteid, mis vajavad nii trükkimist, tükeldamist, eritöötlusi (veehülgavus, vahatamine, leegikindlus), laserlõikust kui ka õmblusteenust.

Oleme valmis aitama enda kliente toote arendusega ideest kuni lõpptooteni!

Mõtleme kaasa tootearenduses

Kliendilood

Etikettide tootmine

Meie klient soovis oma erinevatele tekstiilist toodetele lisada ka logo, mis oleks toote küljes etiketina.

Värvidest ja mõõtudest oli olemas selge nägemus, mis aitas meil kiiremini parim materjal ja meetod välja valida.

Kliendi enda tagasiside meie tööle:

Etiketid jöudsid ilusti kohale – ja oleme väga väga rahul! Need on täpselt sellised nagu kõige alguses unistasime ning tekimeister hakkab nendega rõõmuga oma tooteid kaunistama! 🙂

Suur suur tänu teile nii väga mõnusa asjaajamise ja suhtlemise, kiire toimetamise kui ka superkiire tarne eest! Mul on väga hea meel, et tean edaspidi kindlalt, kust analoogseid asju edaspidi vajadusel tellida!