Kootud paelad

Meie kudumisosakond toodab erinevas valikus kandi-, dekoratiiv-, ja kummipaelu, mis leiavad põhiliselt kasutust sellistes valdkondades nagu rõiva- ning jalatsitootmine, militaar- ja julgeolekutööstus, pehmemööbli tootmine, kodutekstiilide õmblemine jms.

Kudumistehnoloogia annab võimaluse toota paelu sissekootud mustritega, et rõhutada ning esile tuua kliendi logo või erilist mustrit. Mustrit saab kududa nii mittevenivatele paeltele, kummipaeltele kui ka saapapaeltele.

Kuna toodame 100% oma toodetest ise, siis oleme uute toodete arendamisel algusest lõpuni abiks. Klientidel on valikus laias värvivalikus erinevad sünteetilised ning naturaalsed materjalid.

  • 100% kodumaine toodang
  • üle 25 000 000 m toodangu aastast
  • üle 50 spetsialisti

Kummipaelad

Olenemata sellest, kas otsite kummipaelu tööstuse, rõivaste või meditsiinitarvikute jaoks, pakume teile laia valikut, et täita kõik teie nõudmised.

Meie tootevalikus on erineva tiheduse ja venivusega kummipaelu. Vastavalt kasutusvaldkonnale, vajavad kliendid kummipaeltel erinevaid omadusi.

Meie tehnoloogid om abiks ka täiesti uue toote arendamisel, mis vastab täpselt kliendi vajadusele.

Kootud kumm

Kandipaelad

Haine pakub nii heegelkootud, kootud kui ka punutud sisunööri ja õmblusvaruga õmmeldud nöörkandipaelu.

Kandipaelte põhiline kasutusvaldkond on kodutekstiili tootmine, mööblitööstus ning rõivaste õmblus.

Kandipaela laiuse, paksuse, sisunööri läbimõõdu ning õmblusvaru laiuse saab klient valida vastavalt enda vajadusele meie olemasolevast tootevalikust.

Kui meie tootevalikus sobivat toodet ei leidu, siis aitame arendada uue toote vastavalt kliendi nõuetele.

Kandipael kuldne

Ripspaelad

Ripspaelad on tiheda sidususega kootud paelad.

Ripspaelte põhiline kasutusvaldkond on rõivaste õmblus (riputustripp), kuid ripspaelad leiavad kasutust ka muudes valdkondades õmmeldud või lisatud detailidena.

Paela on võimalik kududa nii ühevärviliselt kui ka mitmevärviliselt. Väga populaarne on rahvusvärvides pael.

Kootud rihmad

Haine toodab erineva tõmbetugevuse, laiuse, paksuse ja mustriga rihmasid.

Meie vastupidavad rihmad leiavad põhiliselt kasutust erinevates tööstusvaldkondades.

Näiteks vajatakse kootud rihmasid militaar- ning kaitsevaldkonnas kasutusel olevate tekstiiltarvikute oluliste detailidena.

Rõiva- ja mööblitööstuses on kootud rihmad samuti väiksemas mahus kasutusel.

Kootud rihm punane lilla

Dekoratiivpaelad

Sissekootud logoga või mustriga paelad täidavad eelkõige dekoratiivset eesmärki.

Nimetatud paelu kasutatakse põhitoote kaunistamiseks, logo ja brändi esiletoomiseks ning enda toodetega eristumiseks teiste sarnaste seas.

Dekoratiivpaeltele on olemas lai valik, kuid kuna igal ettevõttel on erinev logo ning soov teiste seas silma paista, siis valmistame neid paelu põhiliselt vastavalt kliendi soovile. 

Oleme abiks nii kujundusliku kui ka tehnilise poolega. Omavahelise koostöö tulemusena saavutame lõpptoote, mis vastab kliendi ootustele.

must ja valge dekoratiivpael