Otsastatud paelad

Otsastatud paelad on klassikalised saapapaelad. Lisaks jalatsitööstusele vajatakse otsastatud paelu ka näiteks rõivaste õmbluses kapuutsi-, dressipükste paelana või kingikottide sangadena.

Otsastada on võimalik nii ümaraid, lapikuid kui ka kootud paelu. Otsastamise käigus tükeldatakse paelad soovitud pikkusesse ning soovi korral on võimalik paelad pakendada kliendi logoga erikarpidesse.

Punutud saapapaelu saame pakkuda erinevates laiustes ning värvikombinatsioonides, kuid logo sisse punuda punumistehnoloogia ei võimalda. Erinevate värvide kasutamine võimaldab luua lihtsamaid mustrikombinatsioone. Et isikupärastada saapapaelu saame pakkuda ka kliendi logoga otsakilet.

Materjalidest on võimalik kasutada sünteetilist ning naturaalselt materjali nagu näiteks polüester, polüamiid, tulekindel meta-aramiid, puuvill, linane ja villane. Otsakilena on põhiliselt kasutuses läbipaistev ning must kile, kuid pakume võimalust tellida eridisainiga otsakilet. Võimalik saapapaelte pikkuse vahemik on 40 cm- 270 cm.

Vajadusel saame pakkuda vetthülgavuse töötlust. Puuvillaste paelte puhul teostame vetthülgavus saavutamiseks vahatamist, mis annab paeltele ka lisaks mittemärgumisele esindusliku läike.

Toodame 100% oma toodetest ise

Lai materjalide valik

Oleme tarnijate ning materjalide valikul väga nõudlikud. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid toormaterjale, mis omavad Öko-Tex Standard 100 sertifikaate. Materjalide kvaliteet mõjutab otseselt meie toodangu kvaliteeti ning sellest tulenevalt ei ole meil võimalik siinkohal mööndusi teha.

Meie materjalivalikus on polüester, polüamiid, polüpropüleen, tulekindel meta-aramiid, puuvill, linane, villane, erinevad kumminiidid ning metalliklõngad. Vastavalt tootele ning toote kasutusvaldkonnale soovitame kliendile sobivaima materjali. Kõikidele materjalidele on olemas piisav värvivalik, et pakkuda igale kliendile sobilik toon.

Tööstuslike paelade ja nööride tootearendus

Võimalikud järeltöötlused

Otsastamine

Saapapaeltele saab lisada läbipaistvad või mustad otsakiled. Samuti on võimalik tellida kliendi disainiga otsakiled.

Vetthülgavus

Vetthülgavuse töötlus tagab toote mittemärgumise. Puuvillastele paeltele teostame vahatamist.

Tulekindlus

Saapapaelte tootmisel saame kasutada tulekindlat meta-aramiidi Nomex. Paelad on 100% tulekindlad.

Eripakendus

Saapapaelad on võimalik pakendada kliendi erikujundusega karpidesse, juurde on võimalik lisada eridisainiga kleepsud.

Oleme uue toote arendamisel abiks

Koostöös enda tehnoloogidega, tootmisjuhtidega ning kujundajaga suudame arendada tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ning ka kõige keerulisematele nõudmistele. Saame pakkuda tooteid, mis vajavad nii trükkimist, tükeldamist, eritöötlusi (veehülgavus, vahatamine, leegikindlus), laserlõikust kui ka õmblusteenust.

Oleme valmis aitama enda kliente toote arendusega ideest kuni lõpptooteni!

Mõtleme kaasa tootearenduses

Kliendilood

Etikettide tootmine

Meie klient soovis oma erinevatele tekstiilist toodetele lisada ka logo, mis oleks toote küljes etiketina.

Värvidest ja mõõtudest oli olemas selge nägemus, mis aitas meil kiiremini parim materjal ja meetod välja valida.

Kliendi enda tagasiside meie tööle:

Etiketid jöudsid ilusti kohale – ja oleme väga väga rahul! Need on täpselt sellised nagu kõige alguses unistasime ning tekimeister hakkab nendega rõõmuga oma tooteid kaunistama! 🙂

Suur suur tänu teile nii väga mõnusa asjaajamise ja suhtlemise, kiire toimetamise kui ka superkiire tarne eest! Mul on väga hea meel, et tean edaspidi kindlalt, kust analoogseid asju edaspidi vajadusel tellida!