Meie lugu

Haine Paelavabrik OÜ loodi 22.06.1998. Ettevõtte on tänaseks vanem kui 25 aastat ning omab kitsa tekstiili tootmisalaseid teadmisi veel kauemgi. Paelavabrik kasvas välja endisest tekstiiliettevõttest Areng, mis toimetas Tehase tänaval ning tootis seal rõiva- ja mööblikangaid.

15 aastat tootis Haine Paelavabrik paela Tehase tänaval, kuid seoses ettevõtte laienemisega ning tootmise arendamisega jäid sealsed ruumid kitsaks ning koliti Puiestee tänavale, kus ettevõte on tegutsenud juba 10 aastat. Möödunud aastatega on ettevõte kasvanud igas mõttes- suurenenud on seadmepark, töötajate arv ning toodetud paelakogused. Kuna tootevalik on aastakümnega omajagu muutunud ning ettevõte pakub tänaseks palju erinevaid tekstiilitooteid, mida ei saa otseselt paela alla liigitada, otsustas Haine Paelavabrik OÜ 2018. aastal muuta enda nime Haine OÜ-ks.

Täna peab Haine ennast endiselt ainsaks paelatootjaks Eestis ning üheks oluliseks kitsa tekstiilitootjaks nii Skandinaavias kui ka Baltikumis. Meie tootevalikus on nii palju erinevaid venivaid ja mittevenivaid paelu ning nööre, etikette ja embleeme, et midagi sobivat peaks leidma kõik, kes nimetatud tooteid vajavad. Oleme ka edaspidi Teie usaldusväärsed partnerid tekstiilivaldkonnas!

Mööblikanga tootmine tekstiilitootmise ettevõttes Areng.

Kinga- ja saapapaelte punumine tekstiilitootmise ettevõttes Areng.