Kootud rihmad

Kootud rihmade tootmine

Haine toodab erineva tõmbetugevuse, laiuse, paksuse ja mustriga rihmasid. Meie vastupidavad rihmad leiavad põhiliselt kasutust erinevates tööstusvaldkondades. Näiteks vajatakse kootud rihmasid militaar- ning kaitsevaldkonnas kasutusel olevate tekstiiltarvikute oluliste detailidena. Rõiva- ja mööblitööstuses on kootud rihmad samuti väiksemas mahus kasutusel.

Meie tootmisosakond pöörab suurt tähelepanu toodete kvaliteedile ning kasutab ainult parimaid materjale. See tagab, et meie tooted vastavad kõrgetele standarditele ja suudavad vastu pidada igapäevasele hõõrdumisele ning ettearvamatutele ilmastikuoludele.

Valikus on erinevad sünteetilised materjalid nagu näiteks polüester, polüamiid ja polüpropüleen. Võimalik rihmade laiuste vahemik on 5 mm – 100 mm. Vajadusel lisatakse rihmadele eritöötlused nagu näiteks triikimine, NIRR, vetthülgavus ja leegikindlus.

Toodame 100% oma toodetest ise

Lai materjalide valik

Oleme tarnijate ning materjalide valikul väga nõudlikud. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid toormaterjale, mis omavad Öko-Tex Standard 100 sertifikaate. Materjalide kvaliteet mõjutab otseselt meie toodangu kvaliteeti ning sellest tulenevalt ei ole meil võimalik siinkohal mööndusi teha.

Meie materjalivalikus on polüester, polüamiid, polüpropüleen, tulekindel meta-aramiid, puuvill, linane, villane, erinevad kumminiidid ning metalliklõngad. Vastavalt tootele ning toote kasutusvaldkonnale soovitame kliendile sobivaima materjali. Kõikidele materjalidele on olemas piisav värvivalik, et pakkuda igale kliendile sobilik toon.

Tööstuslike paelade ja nööride tootearendus

Võimalikud järeltöötlused

Triikimine

Triikimine tagab rihmade oluliste parameetrite (näiteks laius, kokkutõmbuvus) fikseerumise.

NIRR

NIRR töötlus tagab selle, et toode on öövaatluskaameraga taustast eristamatu.

Vetthülgavus

Vetthülgamine tagab toodete mittemärgumise.

Leegikindlus

Vastavalt toote kasutusvaldkonnale vajatakse tooteid, mis ei süttiks leegiga põlema. Leegikindluse töötlus aitab saavutada soovitud tulemuse.

Oleme uue toote arendamisel abiks

Koostöös enda tehnoloogidega, tootmisjuhtidega ning kujundajaga suudame arendada tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ning ka kõige keerulisematele nõudmistele. Saame pakkuda tooteid, mis vajavad nii trükkimist, tükeldamist, eritöötlusi (veehülgavus, vahatamine, leegikindlus), laserlõikust kui ka õmblusteenust.

Oleme valmis aitama enda kliente toote arendusega ideest kuni lõpptooteni!

Mõtleme kaasa tootearenduses

Kliendilood

Etikettide tootmine

Meie klient soovis oma erinevatele tekstiilist toodetele lisada ka logo, mis oleks toote küljes etiketina.

Värvidest ja mõõtudest oli olemas selge nägemus, mis aitas meil kiiremini parim materjal ja meetod välja valida.

Kliendi enda tagasiside meie tööle:

Etiketid jöudsid ilusti kohale – ja oleme väga väga rahul! Need on täpselt sellised nagu kõige alguses unistasime ning tekimeister hakkab nendega rõõmuga oma tooteid kaunistama! 🙂

Suur suur tänu teile nii väga mõnusa asjaajamise ja suhtlemise, kiire toimetamise kui ka superkiire tarne eest! Mul on väga hea meel, et tean edaspidi kindlalt, kust analoogseid asju edaspidi vajadusel tellida!