Transfeerid

Transfeeride tegemine

Transfeertrükkimine on trükitehnika, mis hõlmab kujunduse kandmist spetsiaalselt ettevalmistatud trükikandjalt teisele pinnale, näiteks tekstiilile, metallile, klaasile, paberile jne. Selle trükiprotsessi käigus kantakse kujundus esmalt trükikandjale ja seejärel pressitakse või kuumutatakse see soovitud pinnale. Põhiliselt kasutame vee baasil värve, helkurit ning silikoonvärve.

Transfeertrükkimine on populaarne, kuna see võimaldab trükkida keerukaid kujundeid ja detailseid pilte erinevatele pindadele. See võimaldab saavutada kõrgekvaliteedilisi ja vastupidavaid tulemusi, mis püsivad pikka aega. Transfeertrükkimist kasutatakse laialdaselt näiteks tekstiilitööstuses, reklaamis, sisustuses ja sporditoodete tootmisel.

Toodame 100% oma toodetest ise

Oleme uue toote arendamisel abiks

Koostöös enda tehnoloogidega, tootmisjuhtidega ning kujundajaga suudame arendada tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ning ka kõige keerulisematele nõudmistele. Saame pakkuda tooteid, mis vajavad nii trükkimist, tükeldamist, eritöötlusi (veehülgavus, vahatamine, leegikindlus), laserlõikust kui ka õmblusteenust.

Oleme valmis aitama enda kliente toote arendusega ideest kuni lõpptooteni!

Mõtleme kaasa tootearenduses

Kliendilood

Etikettide tootmine

Meie klient soovis oma erinevatele tekstiilist toodetele lisada ka logo, mis oleks toote küljes etiketina.

Värvidest ja mõõtudest oli olemas selge nägemus, mis aitas meil kiiremini parim materjal ja meetod välja valida.

Kliendi enda tagasiside meie tööle:

Etiketid jöudsid ilusti kohale – ja oleme väga väga rahul! Need on täpselt sellised nagu kõige alguses unistasime ning tekimeister hakkab nendega rõõmuga oma tooteid kaunistama! 🙂

Suur suur tänu teile nii väga mõnusa asjaajamise ja suhtlemise, kiire toimetamise kui ka superkiire tarne eest! Mul on väga hea meel, et tean edaspidi kindlalt, kust analoogseid asju edaspidi vajadusel tellida!