Kootud kummipaelad

Kootud kummipaelad

Meie tootevalikus on erineva tiheduse ja venivusega kummipaelu. Vastavalt kasutusvaldkonnale vajavad kliendid kummipaeltel erinevaid omadusi. Meie tehnoloogid on abiks ka täiesti uue toote arendamisel, mis vastab täpselt kliendi vajadusele.

Kasutame ainult kvaliteetseid materjale, mis tagavad meie kootud kummipaelte vastupidavuse ja pikaajalise kasutusaja. Kootud kummipaelte põhiline kasutusvaldkond on rõivaste õmblus (pesukumm, traksikumm), meditsiinitarvikute tootmine (maskikumm) ning mööblitööstus.

Materjalidest on võimalik kasutada nii sünteetilisi kui ka naturaalseid materjale nagu näiteks polüester, polüamiid ning erinevad kumminiidid. Võimalik kummipaelte laiuste vahemik on heegelkootud kummipaeltel 4 mm- 50 mm ning kootud kummipaeltel 10 mm – 100 mm. Olemasolevast valikust leiab näiteks sissekootud logoga, murdejoonega, nööpauguga, heegelkootud või kootud kumme. Töötlustest saame pakkuda triikimist, tükeldust, õmblust, impregneerimist ning vetthülgavuse ja leegikindluse töötlust.

Toodame 100% oma toodetest ise

Lai materjalide valik

Oleme tarnijate ning materjalide valikul väga nõudlikud. Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid toormaterjale, mis omavad Öko-Tex Standard 100 sertifikaate. Materjalide kvaliteet mõjutab otseselt meie toodangu kvaliteeti ning sellest tulenevalt ei ole meil võimalik siinkohal mööndusi teha.

Meie materjalivalikus on polüester, polüamiid, polüpropüleen, tulekindel meta-aramiid, puuvill, linane, villane, erinevad kumminiidid ning metalliklõngad. Vastavalt tootele ning toote kasutusvaldkonnale soovitame kliendile sobivaima materjali. Kõikidele materjalidele on olemas piisav värvivalik, et pakkuda igale kliendile sobilik toon.

Tööstuslike paelade ja nööride tootearendus

Võimalikud järeltöötlused

Triikimine

Kummipaelte triikimine kõrgemal kuumusel fikseerib ära kummipaela füüsilised parameetrid (nt laius, kokkutõmbuvus).

Tükeldamine

Tükeldamine võimaldab lõigata kummipaela kindlasse pikkusesse, tänu millele saab klient toote kätte tükeldatud ning pakendatult.

Õmblus

Õmblusteenusena saame pakkuda kummipaelte ringideks kokku õmblemist või lisatarvikute juurde lisamist.

Vetthülgavus

Vetthülgavuse töötlus muudab paela mittemärguvaks.

Leegikindlus

Vastavalt toote kasutusvaldkonnale vajatakse tooteid, mis ei süttiks leegiga põlema. Leegikindluse töötlus aitab saavutada soovitud tulemuse.

Impregneerimine

Impregneerimise tagajärjel muutub pael jäigemaks ning ei ole enam pehmes olekus.

Oleme uue toote arendamisel abiks

Koostöös enda tehnoloogidega, tootmisjuhtidega ning kujundajaga suudame arendada tooteid, mis vastavad kliendi ootustele ning ka kõige keerulisematele nõudmistele. Saame pakkuda tooteid, mis vajavad nii trükkimist, tükeldamist, eritöötlusi (veehülgavus, vahatamine, leegikindlus), laserlõikust kui ka õmblusteenust.
Oleme valmis aitama enda kliente toote arendusega ideest kuni lõpptooteni!

Mõtleme kaasa tootearenduses

Kliendilood

Etikettide tootmine

Meie klient soovis oma erinevatele tekstiilist toodetele lisada ka logo, mis oleks toote küljes etiketina.

Värvidest ja mõõtudest oli olemas selge nägemus, mis aitas meil kiiremini parim materjal ja meetod välja valida.

Kliendi enda tagasiside meie tööle:

Etiketid jöudsid ilusti kohale – ja oleme väga väga rahul! Need on täpselt sellised nagu kõige alguses unistasime ning tekimeister hakkab nendega rõõmuga oma tooteid kaunistama! 🙂

Suur suur tänu teile nii väga mõnusa asjaajamise ja suhtlemise, kiire toimetamise kui ka superkiire tarne eest! Mul on väga hea meel, et tean edaspidi kindlalt, kust analoogseid asju edaspidi vajadusel tellida!