Kliendilood

Etikettide tootmine

Meie klient soovis oma erinevatele tekstiilist toodetele lisada ka logo, mis oleks toote küljes etiketina.

Värvidest ja mõõtudest oli olemas selge nägemus, mis aitas meil kiiremini parim materjal ja meetod välja valida.

Kliendi enda tagasiside meie tööle:

Etiketid jöudsid ilusti kohale – ja oleme väga väga rahul! Need on täpselt sellised nagu kõige alguses unistasime ning tekimeister hakkab nendega rõõmuga oma tooteid kaunistama! 🙂

Suur suur tänu teile nii väga mõnusa asjaajamise ja suhtlemise, kiire toimetamise kui ka superkiire tarne eest! Mul on väga hea meel, et tean edaspidi kindlalt, kust analoogseid asju edaspidi vajadusel tellida!

Triatlonivööd

Klient soovis triatlonil osalejatele spetsiaalset vööd, millel oleks peal spordiklubi logo ning millele oleks võimalik kinnitada osalejate numbrid.

Valisime kliendi soovidele vastava kummimaterjali ning leppisime kokku sobivad pikkused. Peale näidise kinnitamist alustasime tootmisega.

Pakkusime kliendile täisteenust – tootsime logoga kummi, kummist numbrimärgid ning tükeldasime ja õmblesime, et toode lõplikult valmis saada.

Oleme sama kliendiga jätkanud koostööd ka edaspidi, tootes erinevate kujundustega triatlonivöösid.

Klient soovis eridisainiga tekstiilaksessuaari, mis oleks hästi kõva ja vastupidav.

Meil oli sel korral näidis ees ning tootearenduse käigus saime vastavalt eesmärgile pakkuda omapoolseid lahendusi nii värvide kui ka lõpliku töötlemise osas. Kasutasime musta ning läikivamat halli tooni ning töötlesime toodet tärklises, et saavutada toote kõvadus ja vastupidavus.

Kogu tootearendusprotsess oli meie jaoks uudne ja huvitav kogemus. Tegime palju katsetusi ning lõpuks, peale ühe kuu pikkust pühendunud tööd, suutsime saata kliendile suure koguse ettevõtte eridisainiga tekstiilaksessuaare, mis vastasid näidisele.

Nööridest maalid

Kunstnik kasutab meie toodetud paelu kangast maalide tegemiseks. Ta tellib meilt täpselt õiges värvis ja mustris paelu, et need tema visiooni sobiksid.

Ta ise ütleb meie kohta nii:

“I got to know Haine when I was introduced to a co-project with Pallas University of Applied Sciences textile students and Haine. 

In Haine I found the most welcoming, flexible, and creative experts to work with, not to mention a prompt delivery.

The employees in Haine have years of experience in braiding ropes and give hands-on advice which gives me freedom and challenge on my own creating.

Everyday life in my artworks is revealed by tens of different monofilament yarns mixing in each rope and when two or more ropes are meeting on the digitally woven surface.”

kootud rihm koerale

Meie klient valmistab kaelarihmu, jalutusrihmu ja trakse erinevates värvides, sh stiilse musta värviga, et tagada neljajalgsetele sõpradele nähtavus ja ohutus igal ajal.