TEKSTIILITÖÖSTUS

Haine toodab erinevaid ilu- ja kandipaelu, nööre ning pesukumme, mida kasutatakse rõivatööstuses. Et muuta iga toode omanäoliseks, pakume lisaks võimalust toota  žakaarpaelu ning kumme sissekootud logo või mustriga.

KOOTUD ETIKETID

Alates 2017. aasta lõpust toodab Haine Tartus kootud etikette. Vastavalt kliendi soovidele ribastame etikette ultraheli tükeldusmasinaga ning voldime soovitud viisil.

JALATSITÖÖSTUS

Haine punub jalatsitootjatele ning jalatsitarvikute edasimüüjatele saapapaelu vastavalt klientide poolt soovitud värvikombinatsioonidele ning pikkustele. Saapapaelu on võimalik tellida ka töötlusega nagu näiteks vetthülgavus ja tulekindlus.

MILITAAR

Haine tootevalikus leidub vastavalt militaarvaldkonna nõuetele toodetud rihmasid, paelu ning nööre. Uue tootena on lisandunud kamuflaaž mustriga paelad nii nähtavas kui ka NIR piirkonnas.

MÖÖBEL JA KODUSISUSTUS

Mööbli ning kodusisustuse tootjad leiavad Haine tootevalikust kandipaelu, nöörkante, sisunööre, vaiba bordüüre ning riputustrippe. Materjalivalikus on nii sünteetilisi kui ka naturaalseid materjale.