Haine OÜ on spetsialiseerunud tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud kõrge kvaliteediga paelte tootmisele ning töötlemisele.


Omades tekstiilivaldkonnas tegutsemise kogemust üle 50 aasta, on Haine OÜ ideaalne koostööpartner uute toodete välja arendamisel.

Meie igapäevast tegevust iseloomustab personaalne teenindus, professionaalsus ning paindlikkus. Me panustame koostöösse klientidega ning oleme usaldusväärsed.
Haine OÜ pakub koostööpartneritele kvaliteeti ja tarnekindlust.


Perioodil 01.01.2020 - 30.06.2022 viib Haine OÜ ellu projekti NIR-kamuflaažpaelad (EU53657), mida kaasrahastatakse Ettevõtluse arendamise SA meetme “Tööstusettevõtja tootearenduse toetus” kaudu Euroopa Regionaalarengu Fondist. Projekti kogumaksumus on 526 020 EUR. Planeeritav toetuse summa on 184 107 EUR.
Projekti lühikirjeldus, eesmärgid ja oodatavad tulemused
Projekti eesmärgiks on arendada Haine NIR-tekstiiltooteid (NIR- near infrared, lähiinfrapuna), s.t. militaar- ja paramilitaarvaldkonnas kasutatavaid kamuflaažvõimekusega nööre, paelu, rihmu jms. pseudoaktiivkamuflaaži suunas, kus erinevate kamuflaažmustri värvide peegelduskoefitsendid muutuks erinevalt vastavalt olukorrale. Projekti tulemusena luuakse vastavate toodete tootmistehnoloogia ning käivitatakse tootmine 2023.aastal.
Projekti elluviimiseks otsib Haine koostööpartnerit, kes teostaks katseobjektide mikroskoopilisi ja spektroskoopilisi uuringuid. Huvi korral kontakteeruda info@haine.ee